Staltiesės ir Servetėlių rinkiniai (kataloguose pateikiami gaminių pavyzdžiai, identiškos prekės galime šiuo metu neturėti)

  • Šešios servetėlės su rožėmis

          Rinkinį sudaro šešios apsiūtos lininės servetėlės, kurių dydis 40x40cm. Kiekviena servetėlė apmauta lininiu žiedeliu. Šio rinkinio akcentas yra lininės rožytės, kurios yra įkišamos į žiedelyje specialiai suformuotą kilpelę. Šios staltiesėlės yra didesnės nei įprastos servetėlės skirtos kavos puodeliui. Taigi jos tinka pietų stalo padengimui, padėjimui po lėkšte, tiesimui ant kelių ir pan. Mes siūlome platų spalvų spektrą tiek servetėlėms, tiek rožytėms, taigi kiekvienas tikrai išsirinks jo skonį atitinkančią spalvų kombinaciją. Spalvinis kontrastas suteikia šiam rinkiniui žaismingumo bei patrauklumo. Lininių servetėlių rinkinys papuoštas rožėmis yra efektinga ir originali detalė kiekvienuose namuose. Taip pat tai unikali ir puošni dovana, kuri Jums padės maloniai nustebinti artimą žmogų.
Kaina: teirautis telefonu ar el. paštu

  • Staltiesėlė ir keturios servetėlės su rožytėmis

          Rinkinį sudaro nedidelė lininė staltiesėle, kurios dydis gali būti įvairus (pvz. 35x50cm; 40x40cm ir kita) bei keturios (galimas variantas su šešiomis servetėlėmis) lininės servetėlės  (21x21cm; 24x24cm). Kiekvienos servetėlės dešiniajame apatiniame kampe ir didžiosios staltiesėlės dešiniajame apatiniame kampe  yra dvi kilpelės, į kurias įkišamos lininės rožytės. Rožytė į kilpeles lengvai įkišama ar išimama, todėl šias staltiesėles patogu skalbti, tereikia išimti rožytes. Mes siūlome platų spalvų spektrą tiek servetėlėms, tiek rožytėms, taigi kiekvienas tikrai išsirinks jo skonį atitinkančią spalvų kombinaciją. Spalvinis kontrastas suteikia šiam rinkiniui žaismingumo bei patrauklumo. Lininių servetėlių rinkinys papuoštas rožėmis yra efektinga ir originali detalė kiekvienuose namuose. Taip pat tai unikali ir puošni dovana, kuri Jums padės maloniai nustebinti artimą žmogų.
Kaina: teirautis telefonu ar el. paštu

  • Staltiesėlė ir dvi servetėlės su rožytėmis

          Rinkinį sudaro nedidelė lininė staltiesėle, kurios dydis gali būti įvairus (pvz. 35x50cm; 40x40cm ir kita) bei dvi lininės servetėlės  (21x21cm; 24x24cm). Kiekvienos servetėlės dešiniajame apatiniame kampe ir didžiosios staltiesėlės dešiniajame apatiniame kampe  yra dvi kilpelės, į kurias įkišamos lininės rožytės. Rožytė į kilpeles lengvai įkišama ar išimama, todėl šias staltiesėles patogu skalbti, tereikia išimti rožytes. Mes siūlome platų spalvų spektrą tiek servetėlėms, tiek rožytėms, taigi kiekvienas tikrai išsirinks jo skonį atitinkančią spalvų kombinaciją. Spalvinis kontrastas suteikia šiam rinkiniui žaismingumo bei patrauklumo. Lininių servetėlių rinkinys papuoštas rožėmis yra efektinga ir originali detalė kiekvienuose namuose. Taip pat tai unikali ir puošni dovana, kuri Jums padės maloniai nustebinti artimą žmogų.
Kaina: teirautis telefonu ar el. paštu

  • Takelis ir šešios servetėlės

          Rinkinį sudaro siaura ilga lininė staltiesė, kurios dydis gali būti įvairus (pvz. 45x120cm; 45x140cm ir kita) bei šešios lininės servetėlės. Komplektas puikiai dera ant pailgo stalo. Siūlome plačią spalvų gamą, taigi kiekvienas išsirinks jo skoniui tinkamą rinkinį.
Kaina: teirautis telefonu ar el. paštu

  • Staltiesėlė ir šešios servetėlės su aguonomis

          Rinkinį sudaro lininė staltiesėlė, kurios dydis gali būti įvairus (pvz. 55x55cm; 70x70cm ir kita) ir šešios lininės servetėlės (24x24cm). Didžiosios staltiesėlės vidus yra vienspalvis, o apkantavimas tos pačios arba kontrastingos spalvos. Staltiesėlės vidurį puošia dvi raudonos aguonos. Kiekvienos servetėlės dešinėje pusėje taip pat yra raudonos aguonos aplikacija. Komplektas yra iš kokybiškos lininės medžiagos, taigi skalbiant nenusidažo ir nenublunka. Šis rinkinys atrodo itin prabangiai ir efektingai, ryškiai raudonos aguonos traukia dėmesį bei skatina pasigrožėti. Tokiu rinkiniu džiaugsis kiekvienas, kuris vertina aukštą kokybę ir prabangų stilių bei siekia namų interjero detalių originalumo.
Kaina: teirautis telefonu ar el. paštu

  • Staltiesėlė ir dvi servetėlės su aguonomis

          Rinkinį sudaro lininė staltiesėlė, kurios dydis gali būti įvairus (pvz. 40x40cm) ir dvi lininės servetėlės (24x24cm). Didžiosios staltiesėlės vidus yra vienspalvis, o apkantavimas tos pačios arba kontrastingos spalvos. Didžiosios staltiesėlės ir kiekvienos servetėlės dešinėje pusėje yra raudonos aguonos aplikacija. Komplektas yra iš kokybiškos lininės medžiagos, taigi skalbiant nenusidažo ir nenublunka. Rinkinys atrodo itin puošniai, unikalumo jam suteikia kontrastas tarp natūralios šviesesnės spalvos pagrindo ir ryškiai raudonų aguonų. Taigi kodėl neatnešus šiek tiek ryškiaspalvių Lietuvos pievų grožio ir į savo namus!
Kaina: teirautis telefonu ar el. paštu

STALTIESĖS

  • Didelės staltiesės

          Siuvame įvairių dydžių ( 150x150cm; 150x220cm; 150x240cm ir kita), spalvų bei ornamentų linines staltieses.
          Kaina: teirautis telefonu ar el. paštu

  • Mažos staltiesėlės

          Siuvame įvairių spalvų bei ornamentų linines staltieses. Standartinis dydis 70x70cm.
          Kaina: teirautis telefonu ar el. paštu

  • Takeliai

          Siuvame įvairių spalvų bei ornamentų lininius takelius, skirtus tiesti ant stalo. Dydžiai įvairūs ( 45x120cm; 45x140 ir kita).
          Kaina: teirautis telefonu ar el. paštu