Virtuvė

  • Puodkėlės

Gaminame linines puodkėles, išmargintas įvairiais piešinėliais ar ornamentais. Šios puodkėlės yra tarsi trumpos virtuvinės pirštinės (maždaug iki riešo). Viduje esanti karščiui atspari medžiaga apsaugo nuo nemalonių pojūčių imant įkaitusius indus. Dydis standartinis, tinka tiek moterims, tiek vyrams. Šios lininės puodkėlės yra ne tik originali virtuvės interjero detalė, bet ir praktiškas bei kokybiškas gaminys. Tai puikus produktas tiems, kurie nori šiek tiek žaismingumo savo virtuvėje!

  • Komplektai: puodkėlė + virtuvinė pirštinė

Siūlome kokybiškus rinkinius, kuriuos sudaro lininė puodkėlė (padėkliukas) ir lininė pirštinė. Abi detalės papuoštos įvairiais žaismingais paveikslėliais. Viduje esanti karščiui atspari medžiaga apsaugo nuo nemalonių pojūčių imant įkaitusius indus. Pirštinės dydis standartinis, tinka tiek moterims, tiek vyrams. Šie lininiai virtuvės rinkiniai yra puikus sprendimas kiekvienam maisto gaminimo mėgėjui ir originali bei praktiška dovana artimam žmogui.

  • Prijuostės

Siuvame įvairių spalvų linines prijuostes, papuoštas žaismingais paveikslėliais. Prijuostės vieno standartinio dydžio, tinka tiek moterims, tiek vyrams. Prijuostės priekyje yra didelė kišenė, pagražinta paveikslėliu. Mūsų gaminamos lininės prijuostės yra kokybiškos bei tvirtos, nenublunka skalbiant. Žaisminga prijuostė ne tik praskaidrins Jūsų valgio gaminimo procesą, bet taps ir puikia dovana artimam žmogui.